MDJ-OCE1000 tipi SFP Fiber Optik Modül

MDJ-OCE1000 tipi SFP Fiber Optik Modül
▪▪ MDJ-OCE 1000 modülü; SFP (Small Form Facor Pluggable) fiber optik alıcı vericisi olup tasarımı Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) standardı ile uyumludur.
▪▪ Modül; 9/125um tek mod fiber optik kablo ile 10 km’ye kadar fiber optik iletimi sağlar. MDJ-OCE 1000 tipi SFP Modülü; ağ cihazının (switch, ortam dönüştürücü) içine yerleştirilecek insertten oluşan standart SFP modül yapısına sahiptir.
▪▪ MDJ-OCE 1000 tipi SFP Fiber Optik Modülü; “op is” patlamaya karşı koruma türüne sahip optik sistem fiber optik tesisatlarında kullanmak için tasarlanmıştır.